Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Установка систем контролю і управління доступом

 

Фахівці компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» виконують всі типи робіт з установки комплексної системи контролю та управління доступом. Для того щоб замовити послугу установки контролю доступу, зверніться до нас за контактним телефоном (044) 222-50-35. Також ми завжди відповідаємо на запити клієнтів на нашу електронну пошту.

Для більшої кількості людей стає актуальною необхідність контролювання доступу на їх власних об'єктах.

Так власники нерухомого майна все частіше стикаються з проблемою неможливості проконтролювати несанкціонований доступ сторонніх осіб до їх об'єкту.

Купуючи обладнання для систем контролю і управління доступом, користувачі стикаються з необхідністю установки такої системи.

Залежно від того з яких пристроїв буде складатися ваша система контролю доступу і в якій кількості, залежатиме ціна установки контролю доступу.

Установка контролю доступу вимагає спеціалізованих знань, які звичайні користувачі не мають. Тому ми завжди радимо нашим покупцям не встановлювати систему контролю доступом самостійно.

У магазині www.видеокамеры.com.ua  ви можете купити обладнання для систем контролю доступом від всесвітньо відомих виробників: SAMSUNG, Gate, Atis, ACCO, DLK, Matrix, Panasonic, Siemens та інших. У наших каталогах представлена ​​велика кількість обладнання і охоронних пристроїв. Ми встановлюємо все обладнання, яке продається в нашому інтернет-магазині.

Все обладнання для контролю доступу можна купити через інтернет з послугою адресної доставки по всій території України. Ми забезпечуємо своїм клієнтам просту і швидку покупку.

Установка системи контролю доступу (СКД) включає в себе наступні дії фахівців:

· Установка турнікетів

· Установка автоматичного шлагбаума

· Установка зчитувачів

· Установка захисних огорож і хвірток

· Установка аудіодомофонів або відеодомофонів.

Спочатку установка контролю доступу вимагає проектування такої системи. Якісне проектування системи контролю та управління доступом забезпечує користувачів комплексним захистом і забезпечує запобігання несанкціонованого доступу на об'єкт.

Деякі люди хочуть встановити на своїх об'єктах найпростіші системи контролю доступом. Такі системи можуть містити лише пристрої для установки об'єкта під системну охорону, або ж лише відеодомофони з функцією запису. Залежно від розмірів такої системи і кількості пристроїв, буде відрізнятися і її ціна. На етапі проектування ви можете задати розміри і головні функції такої системи.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете замовити наступні послуги з установки контролю доступу:

· Установка системи контролю доступу на підприємстві

· Установка системи контролю доступу в квартирі

· Установка системи контролю доступу в будинку

· Установка системи контролю доступу в ресторані та кафе

· Установка системи контролю доступу на заводі чи фабриці

· Установка системи контролю доступу в казино

· Установка системи контролю доступу в готелях

· Установка системи контролю доступу в офісі і бізнес-центрах

· Установка системи контролю доступу в магазині і супермаркеті

· Установка системи контролю доступу в банку

· Установка системи контролю доступу в школі

· Установка системи контролю доступу на складі

· Установка системи контролю доступу в торгово-розважальних центрах

Самі різні об'єкти вимагають забезпечення контрольованого доступу на свою територію. Залежно від типів об'єктів, що охороняються підбираються необхідні пристрої та охоронне обладнання. Так контроль доступу в квартирі найчастіше складається з аудіо або відеодомофона. 

Установка контролю доступу в офісі включає в себе установку відеодомофонів, турнікетів та огорож, зчитувачів і кодових клавіатур на входах, автоматичних шлагбаумів на паркінгу.

Ми виконуємо установку систем контролю доступом якісно і в обумовлені терміни з клієнтами. Ми будемо раді бачити вас серед наших клієнтів!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>