Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Застосування IP-відеоспостереження та ip-камер

 

Стрімкий розвиток ринку відеоспостереження показує, що напрямком нового часу є саме IP-відеоспостереження. Так використання ip-камер для відеоспостереження найбільш зручне як для установників так і для користувачів.

Сфер застосування мережевого відеоспостереження настільки багато, що їх навіть важко все перерахувати.

Коли ви купуєте IP-камеру, ви можете використовувати її з метою віддаленого візуального моніторингу абсолютно будь-якого об'єкта при цьому в режимі онлайн мати доступ до відео з камери.

Сучасний ринок мережевих IP-відеокамер наповнений найрізноманітнішими видами таких камер, і навіть найвибагливіший користувач завжди зможе знайти саме те, що йому потрібно.

Так власники невеликих віддалених об'єктів, таких як гараж, дачна ділянка, котедж, найчастіше користуються безпровідними IP-відеокамерами, які є найбільш автономними у користуванні і найголовніше, що відеозапис з таких камер можна отримувати в будь-якому місці, де є мережа інтернет.

Зазначимо, що часто IP камери стають затребуваними серед власників компаній і комерційних структур, коли такі камери використовуються не тільки для охоронного відеоспостереження, а й для проведення відеоконференцій, відеозв'язку і т.д.

Сучасні мережеві відеокамери настільки прості у використанні, що люди, які вперше зіткнулися з цим обладнанням і не мають ніяких навичок роботи з камерами, успішно керують такими камерами. Мережеві ip-відеокамери прості, мають інтуїтивно зрозумілу конфігурацію, безліч практичних функцій і зручний для користувача інтерфейс.

Сучасні мережеві IP відеокамери з режимом безпровідної роботи в мережі Wi-Fi, з вбудованими динаміком, мікрофоном, звуковою сигналізацією та охоронним датчиком руху використовуються багатьма охоронними компаніями в інтелектуальних системах безпеки. Так користувачі систем Розумний дім можуть повною мірою насолодитися зручністю Wi-Fi IP камер.

Якщо розглядати застосування мережевих камер відеоспостереження по галузях і сферах діяльності, то легко можна виділити ті області, де IP-відеоспостереження найбільш затребуване. Так в банках та фінансових установах, місцях установки банкоматів і платіжних терміналів, де йде постійний потік грошових коштів використання IP камер просто незамінне.

Можна зустріти масове застосування IP камер для спостереження в системах безпеки навчальних закладів, шкільних дворів, класних кімнат та коридорів, де віддалений візуальний моніторинг за дітьми є першочерговим. Застосування IP камер для відеоспостереження в таких галузях як торгівля дозволяє підвищити безпеку покупців і контролювати персонал.

На великих заводах, фабриках або промислових підприємствах найкраще використовувати безпровідні ip-камери для моніторингу та контролю технологічних процесів виробництва, стану складів і т.д.

Природно для особистої безпеки свого будинку, квартири, котеджу, дачі або гаража найзручніше використовувати систему мережевого ip-відеоспостереження.

Таким чином, ми бачимо, що сучасне ip-відеоспостереження застосовується в найрізноманітніших цілях. Але, тим не менш, можна виділити кілька основних сфер його практичного застосування та масового використання. Адже найчастіше охоронне відеоспостереження за людьми або об'єктами використовуються в ключових галузевих сегментах економіки країни.

Фінансові установи, банки, інвесткомпанії

Забезпечення безпеки банку або будь-якої фінансової установи є вкрай важливим моментом для благополуччя країни. Адже ні для кого не секрет, що золото і великі грошові кошти це найкраща нажива для будь-якого злочинця. Судячи з реалій сучасного життя для запобігання екстрених ситуацій в банку необхідна не просто велика служба професійно підготовлених охоронців, а і найкраще обладнання для відеоспостереження.

Так тільки сучасне ip-відеоспостереження з його високою якістю зображення, з технологічною ідентифікацією відвідувачів по відеозображенню, швидкісною передачею даних, здатне забезпечити необхідний рівень захисту банків та інвестиційних компаній. У зв'язку з розширенням великої філіальної мережі банків мережеве відеоспостереження особливо затребуване.

Також ip-відеоспостереження ідеально підходить для використання при охороні віддалених банкоматів і платіжних терміналів.

Відеоспостереження в банку включає в себе установку внутрішніх камер в касах і кабінках, а також вуличних камер при вході і біля банкоматів. Сьогодні сучасний ринок безпеки дає можливість зробити оптимальний вибір, як обладнання, так і технічних рішень в проектуванні систем безпеки.

Роздрібна торгівля, торговельно-розважальні центри

Системи мережевого відеоспостереження в магазині, супермаркеті або торгово-розважальному центрі можна розділити на:

· Мережеве відеоспостереження за покупцями або відвідувачами

· Мережеве відеоспостереження за роботою співробітників

· Мережеве відеоспостереження за касами і здійсненням касових операцій

· Мережеве відеоспостереження для комплексної охорони магазину, супермаркету, торгового центру.

Іp-відеоспостереження в магазині або супермаркеті значно знижує матеріальні втрати від крадіжок, підвищує рівень безпеки, полегшує управління магазином або торговим центром.

Також сучасне ip-відеоспостереження можна інтегрувати з системою обліку товарів, відслідковувати найбільш відвідувані відділи, активність покупців і т.д.

Іp-відеоспостереження незамінне в торгових компаніях і на всю використовується для електронного відстеження руху товарів, оперативного додавання товарів на полиці, відкриття додаткових касових терміналів у разі переповнених черг.

Транспорт

Мережеве відеоспостереження на транспорті і в транспортних компаніях допомагає забезпечити безпеку пасажирів та персоналу. Іp-відеоспостереження на транспорті включає в себе відеоспостереження в аеропортах, вокзалах, на дорогах та інших транспортних системах.

Також системи мережевого відеоспостереження встановлюють безпосередньо в транспортних засобах: літаках, автобусах, поїздах, круїзних кораблях, автомобілях та інших транспортних засобах.

Для забезпечення безпеки у громадському транспорті найкраще підходять ip-камери з їх високою чіткістю зображення і функціями розпізнавання осіб і об'єктів. Так сучасне Іp-відеоспостереження стало незамінною частиною системи охорони і безпеки держави.

Вже довгий час високорозвинені країни використовують мережеве відеоспостереження для транспортних шляхів, доріг, шосе з тим, щоб відстежувати транспортні потоки автомобілів. Так за допомогою Іp-відеоспостереження запобігають виникненню заторів і збільшують ефективність розподілу потоків автомобілів на дорогах.

Освітні установи, школи та університети

У різних установах освіти від дитячих садків до університетів, системи мережевого відеоспостереження допомагають знизити кількість випадків вандалізму та підвищити рівень безпеки персоналу та учнів. В освітніх установах з існуючою ІТ інфраструктурою використання мережевого відео більш вигідно і економічно ефективно, порівняно з аналоговою системою, тому що не потрібно додаткової прокладки кабелів.

Крім того, функція управління подіями дозволяє генерувати сигнали оповіщення та надавати операторам служби безпеки якісні зображення в режимі реального часу для прийняття рішень. Мережеве відео також може застосовуватися для віддаленого навчання, наприклад, студентів, які не можуть відвідувати лекції.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>