Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.

 

Зчитувачі або рідери

 

У сучасних системах контролю і управління доступом важливе місце займають зчитувачі або рідери.

Зчитувачі - це невід'ємний елемент СКУД. Саме зчитувачі дозволяють організувати доступ до приміщень.

Зчитувач - це той прилад, який зчитує інформацію з пропуску або ключа для того, щоб можна було її порівняти з наявною в базі даних і дозволити доступ або відмовити в ньому.

Зчитувачі або рідери - це прилади читання карт з магнітною стрічкою або чіпом.

Найчастіше зчитувачі мають невеликий розмір і вішаються на стіну при вході так, щоб користувачам було зручно прикладати до них свою перепустку або картку.

Зчитувач являє собою механізм, який подає сигнал для відкриття вхідних дверей або турнікета в приміщення.

Інтернет-магазин компанії «ВІДЕОКАМЕРИ» - це саме те місце, де можна знайти все необхідне обладнання та спеціальні пристрої для систем контролю і управління доступом і в тому числі самих різних зчитувачів і рідерів. Все що вам потрібно зробити це оформити замовлення на нашому сайті або ж зв'язатися з нашими менеджерами і вони допоможуть вам підібрати все необхідне обладнання.

Наша компанія займається не лише продажем зчитувачів і рідерів для систем контролю доступу, а й надає послуги з установки, підключення та налаштування зчитувачів будь-якого виду.

Всі зчитувачі можна розділити на кілька типів, які ми зараз розглянемо.

Proximity-зчитувачі - зчитують спеціальний код з проксіміті-карт. При такому зчитуванні відбувається передача унікального коду на спеціальний контролер. Проксіміті-зчитувачі використовуються як для зчитування інформації з карток, так і для ідентифікації користувачів, так і для певних дій всієї системи контролю доступу.

Використовуючи проксіміті-рідери в системі контролю доступу, користувачі отримують простий, але дуже функціональний інструмент управління доступом.

Після установки проксіміті-зчитувачів стає можливим автоматичне відкриття вхідних дверей, турнікетів, різних замків. Так в офісних центрах проксіміті зчитувачі просто незамінні і на сьогоднішній день вони набули масового поширення в офісних системах безпеки.

Головною перевагою проксіміті-зчитувачів є те, що вони забезпечують оперативність за рахунок безконтактного зчитування і дуже зручні у використанні.

Для точної ідентифікації людей використовуються зчитувачі відбитків пальців. Біометричні зчитувачі читають фактуру пальців людей і порівнюють ці дані з записаними в базі пристрою. Зчитувачі відбитків пальців використовують в тих організаціях та об'єктах, де необхідні підвищені заходи безпеки і точного контролю.

Зазначимо, що зараз на ринку з'явилася велика кількість недорогих моделей біометричних зчитувачів, і вони почали широко розповсюджуватися серед звичайних компаній і офісів. Для офісних центрів це дуже зручно, так як офісні співробітники вже не зможуть передавати свої пропуски один одному.

Ще існують зчитувачі спеціальних ключів. Такими ключами можуть бути ключі таблетки з металевою поверхнею. 

Зчитувач ключів читає код, записаний на ключ Touch Memory, і передає його на контролер. Такі коди записуються в чіпи ПЗУ і на пам'ять мікросхеми зчитувача, і після їхнього зіткнення відбувається порівняння кодів. Зчитувачі ключів широко використовуються в домофонних системах. Так майже кожен житель міста стикається з тим, що в під'їзд необхідно заходити використовуючи ключ-кнопку Touch Memory.

Зчитувачі магнітних карт дозволяють використовувати в системах контролю і управління доступом пластикові картки з магнітною смугою. Картрідери зчитують дані з магнітних смуг або мікросхем SMART. Ці зчитувачі магнітних карт використовуються для поширення електронних грошей, підвищення їх обороту. Так ставши користувачем банківських послуг, ви купуєте пластикові картки з магнітною стрічкою або вбудованим чіпом.

Такі магнітні зчитувачі карт використовуються на касах супермаркетів, торгових магазинів і розважальних центрів. Самі по собі зчитувачі карт дуже зручні, прості і швидкі. Зчитувачі магнітних карт значно прискорюють обробку великих потоків людей.

У готельних комплексах або готелях люди часто стикаються з новими типами зчитувачів, а саме зчитувачі-кишені. Зчитувачі-кишені дозволяють визначати присутність або відсутність карти в ньому і вже на основі цих даних передаються сигнали для управління пристроями в приміщенні.

Зчитувачі-кишені є не тільки інструментом системи контролю доступу і безпеки, а й елементом системи розумний будинок. Так використовуючи зчитувачі присутності карт можна налаштувати управління автоматикою в приміщенні: якщо карти немає в зчитувачі кишені, то в приміщенні автоматично відключається електрика, або опалення, або кондиціонер.

У нашому інтернет-магазині представлені зчитувачі і рідери найпопулярніших виробників: Atis, Integrator, Rosslare і Viatec. Ви можете оформити замовлення в нашому інтернет-магазині і скористатися послугою адресної доставки по всій території України.

У разі виникнення будь-яких питань у виборі зчитувачів ви завжди можете звернутися до наших менеджерів, і вони із задоволенням нададуть вам професійну консультацію в цьому питанні.

Більше того, ми не тільки продаємо обладнання для систем контролю і управління доступом і зчитувачі, а і встановлюємо його. Так ви можете звернутися до нас із завданням проектування, створення та встановлення системи контролю доступу на вашому об'єкті.

Ми виконуємо проекти по установці сучасних СКУД і їх окремих елементів у таких містах як Київ, Донецьк, Одеса, Львів, Луцьк, Миколаїв, Ужгород, Харків, Дніпропетровськ.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>