Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Зовнішнє відеоспостереження

 

Для багатьох організацій і підприємств проблема зовнішнього відеоспостереження стала дуже гострою. Адже нікому не хочеться стати жертвою дій зловмисників у той час, як ці дії можна було запобігти, оперативно відреагувавши на них ще до входу в об'єкт, що охороняється.

А цього можна досягти за допомогою зовнішнього відеоспостереження.

Система зовнішнього відеоспостереження складається зі спеціальних вуличних відеокамер, які здатні працювати в будь-яких погодних умовах. Камери для зовнішнього відеоспостереження оснащені захисними корпусами і термокожухами з обігрівачами.

Зовнішнє відеоспостереження набуло широкого розповсюдження в сфері комерційної безпеки. Так системи зовнішнього відеоспостереження дозволяють організувати контроль за подіями на промислових об'єктах і їх великих територіях, на парковках торгових і розважальних центрів, на складських територіях торговельних підприємствах і т.д.

Більше того зараз масової популярності зовнішні системи відеоспостереження набули у сфері особистої безпеки. Пов'язано це в першу чергу з необхідністю забезпечувати безпеку сім'ї та майна.

Відразу відзначимо, що зовнішнє відеоспостереження може бути виконано в декількох варіантах. Це може бути відеоспостереження за головним входом на територію або воротами.

Також можна організувати зовнішнє відеоспостереження тільки на окремій частині території, або ж створити комплексну систему безпеки, яка охоплюватиме всю територію об'єкта.

Зовнішній відеоконтроль певних зон об'єкта досягається за рахунок установки вуличних відеокамер у потрібних місцях. Встановлювати камери зовнішнього відеоспостереження потрібно у високих важкодоступних місцях, таких як фасади будівель, дах, стовпи і т.д. Пов'язано це з великим ризиком пошкодження камер зловмисниками.

Якщо зовнішнє відеоспостереження створюється на об'єкті з підвищеною небезпекою і високим рівнем злочинності, то в такому випадку важливо обладнати відеокамери з протиударним склом і міцним антивандальним корпусом.

Зовнішнє відеоспостереження може забезпечувати користувачам і якісний нічний відеозапис, якщо встановити відеокамери з режимом нічної зйомки і ІЧ-підсвічування. Таким чином, зовнішнє відеоспостереження буде дійсно цілодобовим. Це дуже важливо при спостереженні за платними парковками автомобілів, які розташовані під відкритим небом і огороджені парканом.

Завдяки розвитку сучасних технологій передачі даних стало можливим існування безпровідного зовнішнього відеоспостереження.

Безпровідне зовнішнє відеоспостереження створює своїм користувачам дуже зручні умови управління та контролю системи. З безпровідними системами зовнішнього відеоспостереження ви більше не турбуєтеся про громіздку прокладку комунікаційних мереж між камерами.

Зазначимо, що є об'єкти, на яких цілком прийнятно встановити чорно-біле зовнішнє відеоспостереження. Так величезні території заводів або поля не вимагають кольорової картинки того, що відбувається, а лише потребують контролю подій. Так власники таких об'єктів можуть істотно заощадити на установці чорно-білих вуличних відеокамер.

Застосування систем зовнішнього відеоспостереження дуже широке і кожен користувач сам бачить плюси в його використанні. Відзначимо лише те, що зовнішнє відеоспостереження дозволяє створити дійсно комплексну систему безпеки на об'єкті.

У нашому онлайн-магазині www.видеокамеры.com.ua представлені зовнішні відеокамери та інше обладнання для систем зовнішнього відеоспостереження від кращих виробників обладнання: D-link, Axis, DV-Tech, Atis, Linovision, Evidence, Smartec, Аvtech, Panasonic, Infinity , HIKVISION, Praxis, Arecont Vision, Dahua, Z-BEN, CNB, STS, Hitron, SAMSUNG, KT & C.

Компанія «ВІДЕОКАМЕРИ» забезпечує своїх клієнтів не тільки якісним обладнанням для систем зовнішнього відеоспостереження, але і установкою таких систем.

Ми виконуємо проекти по створенню та встановленню систем зовнішнього відеоспостереження на самих різних об'єктах. Для нас не існує нездійсненних завдань, просто зверніться до нас і ми обов'язково вам допоможемо!

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>