Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.


Зовнішні відеокамери

 

Якщо ви плануєте організувати відеоспостереження на вулиці або зовні приміщень, то використовувати в такому випадку необхідно спеціальні камери. Різні погодні умови і зовнішні дії впливають на те, що стандартні камери відеоспостереження не прослужать довго на вулиці. Вуличні камери відеоспостереження призначені для зовнішнього спостереження за територією.

Зазначимо, що раніше при установці охоронного відеоспостереження не так багато уваги приділялася тому, щоб встановлювати відеокамери зовні об'єктів, що охороняються.

Але з часом стало очевидно, що комплексні системи безпеки повинні включати і спостереження за відкритою територією зовні об'єкта.

Більше того за допомогою зовнішніх камер відеоспостереження стало можливим запобігання несанкціонованого доступу на об'єкт і завчасне уникнути різних небезпечних ситуацій на об'єкті, що охороняється.

Зовнішні камери відеоспостереження покликані спостерігати за вуличною територією, прилеглою до будівлі будинку або організації. Таким чином, для багатьох користувачів систем відеоспостереження зовнішні відеокамери є найбільш важливим елементом системи, і тому варто приділити багато уваги правильності вибору вуличних камер.

В інтернет-магазині компанії "ВІДЕОКАМЕРИ" можна підібрати зовнішні відеокамери для вуличного відеоспостереження і знайти все необхідне додаткове обладнання для такої системи. Також клієнти можуть ознайомитися з уже готовими комплектами вуличного відеоспостереження, які складаються з кількох зовнішніх камер.

Такі готові рішення для зовнішнього відеоспостереження встановлюються самостійно користувачами і дозволяють істотно знизити витрати на установку системи. Ви можете дізнатися більше інформації про готові комплекти відеоспостереження у наших менеджерів.

Якщо розглянути сучасні вуличні камери відеоспостереження, то вони повинні мати такі обов'язкові функціональні можливості:

· Герметичний і надійний корпус із захистом від усіляких погодних умов

· Експлуатація в широкому діапазоні температур і їх перепаді

· Функціонування в будь-який час дня і ночі

· Сигналізування про спробу псування камери

· Мегапіксельне і HDTV зображення

Вуличні відеокамери для спостереження мають високу міцність структурних матеріалів для роботи в досить складних погодних умовах, коли на самі камери потрапляє дощ, сніг, град і т.д.

Зовнішні відеокамери повинні мати дуже міцний зовнішній корпус або купол, що не піддається впливу дощу, снігу або раптовому перепаду температури.

Виходячи з того на якій відкритій території встановлюється зовнішня камера спостереження необхідно розраховувати те, як захистити саму камеру, яке надійне місце розташування їй підібрати і т.д.

Наприклад, якщо зовнішні камери встановлюються на вулиці біля відкритого банкомату або платіжного терміналу, то для таких камер відеоспостереження обов'язковим є наявність антивандального кожуха і протиударного скла, які зможуть витримати навіть сильні удари зловмисників. Адже всі чудово розуміють, що сучасні злочинці і зловмисники готові піти на самі відчайдушні заходи аби заволодіти цінностями або грошима.

Також необхідно відзначити, що навіть стандартні камери відеоспостереження можна використовувати поза приміщеннями, Так, виходячи з індивідуальних вимог до камер відеоспостереження, завжди можна підібрати камеру і об'єднати її і кожух.

Найчастіше вуличні відеокамери встановлюються високо на будівлях або на елементах опор, так щоб їх було важко дістати. Всі зовнішні відеокамери кріпляться на кронштейн. Більше того часто в комплекті з вуличною відеокамерою йде кріплення для камери.

Також важливим моментом тут є те, що для дійсно комплексної системи безпеки зовнішні камери повинні бути мережевими (для можливості віддаленого доступу до налаштувань камери та відео з камери), а також поворотні з трансфокатором (для можливості віддаленого управління положенням камери, зміни кута огляду, а також отримання великих картинок).

У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати собі зовнішні камери наступних виробників: Axis, Atis, Smartec, Vision Hi-Tech, Аvtech, HIKVISION, Praxis, Sunell Viatec, Z-BEN, DV-Tech, Arecont Vision, Dahua, CNB, STS, Evidence, Linovision, Hitron, SAMSUNG, Panasonic, D-link, Infinity, KT & C.

Для отримання більшого розуміння того, що собою представляють сучасні вуличні камери для відеоспостереження ви можете подивитися відеоогляд зовнішньої відеокамери від виробника D-Link. Такі функціональні можливості зовнішньої відеокамери вражають і не залишають байдужим жодного споживача:

Особливість вуличного відеоспостереження полягає в тому, що воно має бути цілодобовим. Зовнішні камери повинні бути здатні працювати і вдень і вночі, а також при поганому освітленні на вулиці і темних місцях. Так вуличні відеокамери повинні забезпечувати чітку картинку того, що відбувається незалежно від часу доби. Ці завдання вирішуються за рахунок устаткування зовнішніх камер ІЧ-підсвічуванням. Саме інфрачервона підсвітка в камері забезпечує чітке бачення камери в темний час доби або в недостатньо освітлених місцях.

Сьогодні виробники обладнання для відеоспостереження випускають як чорно-білі, так і кольорові зовнішні камери. Так якщо відеоспостереження необхідно здійснювати за малоосвітленою територією і немає необхідності в кольоровому зображенні, то ідеальним варіантом будуть чорно-білі зовнішні камери відеоспостереження. До того ж вони дешевше в ціні ніж кольорові камери.

Але більш дорогі кольорові вуличні камери оснащені функцією день/ніч, що дозволяє таким камерам переходити в різні режими зйомки і використовувати інфрачервону підсвітку. Також кольорові вуличні відеокамери забезпечують високу чіткість зображення.

Зовнішні камери для охоронного відеоспостереження можна купити в нашому інтернет магазині з послугою адресної доставки по всій території України, де б ви не проживали. Для більш детальної інформації потрібно перейти в розділ ДОСТАВКА на нашому сайті.

Таким чином, якщо ви власник будинку і хочете комфортно і безпечно проживати в своєму будинку і не турбуватися про те, що відбувається за вікном, вам необхідно забезпечити захист вуличної території за рахунок ефективно функціонуючих зовнішніх камер спостереження.

Також забезпечення спокійної роботи компанії або стабільної діяльності підприємства досягається за рахунок повного контролю за подіями на прилеглим до них вуличним територіям. А цього можливо досягти завдяки організації вуличного охоронного відеоспостереження і зокрема зовнішніх камер.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>