Каталог товаров
Выберите модификацию товара.
Изображение
Товар добавлен в корзину.
Изображение товара
Кол-во:
Стоимость:
Итого: 
Товар добавлен к сравнению.

Добавлен к сравнению.

   

Звукові сирени


З кожним днем ​​системи охоронної сигналізації стають все більш невід'ємним компонентом будь-якої системи безпеки.

Так людей цікавить їх безпеку і збереження майна, а досягти цього можна лише створюючи комплексні системи безпеки.

Головним завданням охоронних сигналізацій є оперативне оповіщення про небезпеку. Так реагування охоронної сигналізації на будь-яку загрозу має бути миттєвим, це і повинні забезпечувати різні пристрої систем охоронної сигналізації.

До таких пристроїв відносяться і звукові сирени.

Так звукові сирени є як важливим елементом охоронних сигналізацій і пожежних. Адже в цих двох сферах необхідно забезпечувати оперативне звукове сповіщення про загрозу або небезпеку, а це під силу звуковим сиренам.

Зазначимо, що залежно від того в якій сигналізації використовується сирена - охоронній або пожежній - буде мінятися і тональність звуку сирени. Адже всім зрозуміло, що звуки сирени для пожежної сигналізації повинні сповіщати про небезпеку і оперативного покидання приміщень об'єкта, а звуки сирени для охоронної сигналізації сповіщають про злом, проникненні, загрозу, на які потрібно швидко відреагувати.

Звукові сирени подають високочастотні звукові хвилі, які і створюють сигнал про небезпеку. Саме різні частоти звукових хвиль і дозволяють створювати звук різної сили і гучності. Так нерідко можна почути як в прямому сенсі слова «реве» сирена на якому-небудь заводі, така сирена розрахована на те, що територія заводу велика і потрібно оповістити всіх про тривогу, до того ж якщо є цехи з гучними машинами, то робітники і там повинні почути тривогу.

Що стосується невеликих офісних приміщень, то тут звукова сирена буде подавати сигнал менш гучно.

Таким чином, звукові сигнальні пристрої знайшли своє застосування як в невеликих приватних будинках або котеджах, так і на великих підприємствах, заводах і відкритих територіях. Більше того на виробничих підприємствах в шумних цехах сирени часто використовуються для подачі потужних звукових сигналів для оповіщення про що-небудь.

Нерідко можна зустріти таку ситуацію, що люди почали пристосовувати звукові сирени для особистої безпеки. Так можна зустріти наявність звукової сирени установленої в автомобілі. 

При будь-якій спробі угону автомобіля такі сирени подають настільки потужний сигнал, що найчастіше зловмисники біжать від неї не відчуваючи ніг. Особливо кумедно в таких ситуаціях використання мовних сирен, коли записується реальний крик власника машини. На зловмисників це справляє незабутнє враження.

Використання звукових сирен у звичайних противокрадіжних системах набуває все більшої популярності.

Враховуючи криміногенну ситуацію в Києві, багато киян почали використовувати звукові сирени як кнопки тривоги для особистої безпеки. Такі сирени дають свої результати і тому вельми популярні.

Всі сирени для систем охоронної сигналізації можна розділити на кілька видів:

· Світлові сирени

· Світлозвукові сирени

· Звукові сирени

· Мовні сирени.

Так в сучасних сиренах користувачі можуть самостійно вибирати звукові сигнали, записувати мову, визначати гучність і силу звуку.

Сирени дуже прості у використанні і недорогі в ціні. Тому при проектуванні системи охорони на вашому об'єкті не варто економити на звукових сиренах - вони дійсно дієві.

Самостійно створюючи систему безпеки для дому завжди враховуйте всі переваги, які ви отримаєте, встановивши звукові сирени в вашій системі. Як користувач ви можете побачити який чарівний ефект створюють такі сирени на зловмисників і злодіїв. 

Зломщики завжди думають, що якщо вже спрацювала звукова сирена, то потрібно негайно бігти геть, кидаючи все. Так для злодіїв і зловмисників нестерпним є шум та привернення уваги сторонніх. Навіть якщо при цьому ваш котедж стоїть в глухому безлюдному полі.

Якщо ви вирішили встановити охоронну сигналізацію в своїй квартирі, то потурбуйтеся про те, щоб звукова сирена була досить гучною, так що сусіди могли б її чути. Адже дуже важливим є те, щоб хтось оперативно реагував на звук сирени, будь то просто сусіди, або прохожі повз люди або центральний пульт системи охорони.

У нашому інтернет-магазині «ВІДЕОКАМЕРИ» ви можете придбати пристрої звукової сигналізації самих різних моделей та виробників, при цьому замовивши послугу адресної доставки по всій території України.

У нас ви можете не тільки купити сирени для охоронно-пожежних сигналізацій, а я замовити їх установку. Наші фахівці встановлюють звукові сирени на об'єктах будь-якої складності.

Зверніться за консультацією до наших фахівців, і вони допоможуть вам вибрати сирену, що відповідає всім вашим запитам. Наші менеджери завжди будуть раді вашому дзвінку. Також ви можете замовити дзвінок на ваш телефон на нашому сайті.

 

Корзина 0 Сравнение0 Обратная связь
Отправить заявку
>